Manufaktura szkła Barbara

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis


Odkryj Świat Rzemiosła

Pokaz Szklarstwa

Dołącz do nas na fascynującym pokazie formowania szkła na gorąco. Zobacz na własne oczy, jak lata doświadczenia, precyzyjne ruchy i niezwykła umiejętność artystów szklarzy tworzą barwne dzieła sztuki. Zanurz się w tradycyjne rzemiosło i poznaj bogatą historię szklarstwa w Sudetach.

Kiedy: Codziennie od 9:15 do 16:30
Przerwa hutnicza: 12:00-12:30
Czas trwania: 15-20 minut

Kreatywne Warsztaty

Rozwiń swoją kreatywność na warsztatach zdobienia szkła, przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. To doskonała okazja, aby stworzyć niepowtarzalną pamiątkę z wizyty w Manufakturze Barbara.

Kiedy: Codziennie
Czas trwania: Około 45 minut

Sklep Barbara

Zapraszamy do odkrycia unikalnego połączenia klasycznego i nowoczesnego wzornictwa w naszym sklepie. Wybierz spośród szerokiego asortymentu szklanych produktów idealnych na co dzień oraz na specjalne okazje.

Sklep firmowy: Otwarty codziennie. Serdecznie zapraszamy na zakupy!

Mini przewodnik

Jedna z niewielu wciąż czynnych hut szkła na Dolnym Śląsku - powstała w latach ‘50 XX w. na miejscu kilku zlikwidowanych zakładów z innych branż, dzięki Janowi Myczce. Goście huty mogą nie tylko zakupić prawdziwe szklane arcydzieła, ale też dokładnie przyjrzeć się procesowi ich powstania: od przygotowania surówki, przez formowanie kształtu po dodawanie zdobień.

Galeria

Opinie

Anonim
18.04.2023 09:58

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (2)
Adam
16.07.2017 15:19

Na zdjęciach huty szkła bardzo ładnie są wyksponowane kwiaty, może to "wytwórnia ogrodnicza" a nie szkła artystycznego. Trzeba to zmienić.

Anonim
6.08.2022 22:48

Tez czekałam na zdjęcie szkła a tu … kwiaty

Dodaj komentarz
Lokalizacja
Multimedia