Monsterrollery Letnia Stacja

Jak hulajnoga, tylko że przystosowana do ekstremalnej jazdy po trudnym, wyboistym i najeżonym przeszkodami terenie. Monsterroller ma w sobie również coś z zaawansowanego roweru, a to za sprawą tarczowych hamulców hydraulicznych. Specjalnie dla tych pojazdów Letnia Stacja w Lądku przygotowuje dwa bardzo różne warianty emocjonujących zjazdów.

Ci, którzy po raz pierwszy mają do czynienia z monsterrollerami lub nie czują się jeszcze do końca pewnie, powinni spróbować trasy biegnącej wzdłuż stoku narciarskiego - oczywiście trawa na nim jest systematycznie koszona. Duże koła i grube opony monsterrollerów wydatnie pomagają utrzymywać równowagę, a kask chroni przed poważniejszymi konsekwencjami ewentualnych upadków. Natomiast dla tych, którzy z hulajnogą terenową radzą sobie już bardzo dobrze, przygotowywany jest specjalny tor z przeszkodami, gwarantujący potężną dawkę adrenaliny.

Letnia Stacja Lądek-Zdrój kusi turystów jeszcze parkiem linowym (dwie zróżnicowane trasy pełne przeszkód) oraz pięknymi zwierzętami w mini-zoo. Te i parę kolejnych atrakcji stanowią także możliwe punkty programu Leśnej Szkoły - jej zajęcia odbywają się na wiosnę, w wakacje i przez całą jesień.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Jazda monsterrollerami z Letniej Stacji w Lądku-Zdroju wymaga podróżowania na górę kolejką linową:

  • 1 zjazd - bilety ulgowe 8 zł, bilety normalne 10 zł
  • 3 zjazdy - bilety ulgowe 23 zł, bilety normalne 25 zł
  • 8 zjazdów - bilety ulgowe 42 zł, bilety normalne 45 zł

Terenowe hulajnogi, przystosowane do emocjonującej jazdy po trudnym terenie - takim jak stoki lądeckiej stacji narciarskiej. Monsterroller to pojazd z potężnymi, grubymi kołami i mocnymi hamulcami tarczowymi. Letnia Stacja pozwala śmigać tymi pojazdami po dwóch trasach: regularnie koszonej części stoku oraz specjalnie usypywanym torze z przeszkodami.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz