Park Linowy Mountain Emotion

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Każdemu odważniakowi przechadzka tędy napyta strachu, ale i… z niego wyzwoli, sprawi że życie ograniczy się nagle do pokonania kolejnych 20 kroków, a nie kolejnych 20 lat, pozwoli poczuć się dumnym.

Miejscowy Park Linowy (ul. Moniuszki 2),gdzie znajduje się zawieszony na strzelistych świerkach, na wysokości 6-12 m linowy tor przeszkód złożony z 21 platform połączonych różnego rodzaju mostami linowymi to nie tylko miejsce fantastycznej zabawy, to miejsce wyzwolenia.

Podwójna, długa na 50 m przejażdżka na linie, pokonanie mostów tybetańskich, wiszących belek i opon podnosi na duchu, regeneruje wiarę w siebie.

Po odbyciu na miejscu odpowiedniego przeszkolenia dotyczącego zasad bezpieczeństwa i podstaw asekuracji wysokościowej, będąc wyposażonym w profesjonalny sprzęt alpinistyczny, można pokonać ponad 400 m linowych przeszkód.

Dla najmłodszych przygotowany jest mini park linowy, złożony z 5 przeszkód zawieszonych 1,5 m nad ziemią.

Park Linowy organizuje również szkolenia integracyjne „Team Building” oraz zimowe wejścia na Szczeliniec Wielki z zastosowaniem raków i technik lodowcowych.

Mini przewodnik

Sprawdzian odwagi i zwinności dla tych wszystkich, którzy nie boją się wyzwań. W “Mounutain Emotion” przygotowano dwie trasy - dzieci mają do pokonania 5 przeszkód zawieszonych na wysokości 1,5 m. Z kolei więksi amatorzy łażenia między drzewami mają do pokonania 21 platform, od 6 do 12 metrów nad ziemią. Park oferuje jeszcze parę dodatkowych atrakcji.

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (1)
Anonim
6.08.2022 23:51

Park zlikwidowany 21.04.2022

Dodaj komentarz
Lokalizacja