Park linowy Kletno

Park sportowych było nie było rozrywek, w którym dużo powyżej wyniku i rywalizacji stawia się frajdę płynącą z pokonywania kolejnych wyzwań. Od sprawnościowych, przez zagadki przestrzenne, aż po przełamywanie własnych lęków.

Park linowy Kletno powstał w całkowicie sztucznym środowisku - nie wykorzystano żadnych drzew, trzeba było postawić wysokie pale. Przeszkody znajdują się na zróżnicowanej wysokości, od półtora do dziesięciu metrów. Każdy gość otrzymuje niezbędny sprzęt, przechodzi krótki szkoleń, a na trasie w każdym momencie może liczyć na pomoc instruktora. Przygotowano 3 tory - niski (dla dzieci), średni oraz wysoki - wypełnione rozmaitymi kładkami, mostami, zjazdami na linie, skokami i podobnymi stacjami.

Mniej wymagający dla ciała powinien być mini-golf. To rozgrywka wymagająca więcej wyobraźni niż gibkości. Tor w Kletnie tworzy 18 dołków, naturalnie o rosnącym stopniu trudności.

Od wakacji 2016 kolejną atrakcjątory łucznicze - stworzone głównie dla dzieci, choć dorośli również się tu bawią. Strzały nie kończą się ostrymi grotami, a specjalnymi gumowymi wypustkami. Funkcjonuje również strzelnica na broń pneumatyczną, wyposażoną w różnego rodzaju tarcze: od kółek po ruchome i reaktywne cele.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz