Park linowy Kletno

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Park sportowych było nie było rozrywek, w którym dużo powyżej wyniku i rywalizacji stawia się frajdę płynącą z pokonywania kolejnych wyzwań. Od sprawnościowych, przez zagadki przestrzenne, aż po przełamywanie własnych lęków.

Park linowy Kletno powstał w całkowicie sztucznym środowisku - nie wykorzystano żadnych drzew, trzeba było postawić wysokie pale. Przeszkody znajdują się na zróżnicowanej wysokości, od półtora do dziesięciu metrów. Każdy gość otrzymuje niezbędny sprzęt, przechodzi krótki szkoleń, a na trasie w każdym momencie może liczyć na pomoc instruktora. Przygotowano 3 tory - niski (dla dzieci),średni oraz wysoki - wypełnione rozmaitymi kładkami, mostami, zjazdami na linie, skokami i podobnymi stacjami.

Mniej wymagający dla ciała powinien być mini-golf. To rozgrywka wymagająca więcej wyobraźni niż gibkości. Tor w Kletnie tworzy 18 dołków, naturalnie o rosnącym stopniu trudności.

Od wakacji 2016 kolejną atrakcjątory łucznicze - stworzone głównie dla dzieci, choć dorośli również się tu bawią. Strzały nie kończą się ostrymi grotami, a specjalnymi gumowymi wypustkami. Funkcjonuje również strzelnica na broń pneumatyczną, wyposażoną w różnego rodzaju tarcze: od kółek po ruchome i reaktywne cele.

Cennik

Atrakcje w Parku Linowym Kletno (grupowe od 10 osób):

trasa zielona (dla dzieci) - 18 zł, grupy 15 zł/os.

trasa żółta - 24 zł, grupy 20 zł/os.

trasa czerwona - 28 zł, grupy 24 zł/os.

przejście tras żółtej i czerwonej - 38 zł, grupy 33 zł/os.

Mini przewodnik

Tory przeszkód na sporych wysokościach, “pełnowymiarowe” pole z 18 dołkami do mini-golfa, a także strzelnice łucznicze i na broń pneumatyczną. Tak pokrótce prezentują się najciekawsze atrakcje parku linowego w Kletnie. Trasy usytuowano na sporej wysokości, między 1,5 a 10 m. W sumie przygotowano 3 warianty, różniące się m.in. typami wyzwań i stopniem trudności.

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja