Rancho Nasza Szkapa w Złotym Stoku

Ośrodek jeździecko-turystyczny wykorzystujący niepowtarzalne uroki koni i Gór Złotych. Niesamowicie bliski kontakt z naturą i pięknymi, inteligentnymi zwierzętami, nowe doświadczenia, niezapomniana przygoda - właśnie tego należy się spodziewać.

Kursom dla absolutnie początkujących dedykowana jest bezpieczna, posiadająca piaszczystą nawierzchnię ujeżdżalnia. Gospodarze zapewniają także, iż konie służące do nauki są doskonale ułożone i bardzo spokojne, cierpliwe i wyrozumiałe. Kto już czuje się pewnie w siodle, zapewne nie odmówi sobie dłuższej wycieczki w malownicze tereny Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego. “Nasza Szkapa” organizuje także przejażdżki rozmaitymi bryczkami oraz kuligi - najlepiej połączone z hucznym ogniskiem.

Na terenie rancha funkcjonuje mini-zoo z przyjaznymi, gospodarskimi zwierzątkami: owieczkami, kózkami, ozdobnymi kogutkami etc. I jako że nie ma specjalnych przeciwwskazań, pewnie nikt i nic nie powstrzyma dzieci przed próbami pogłaskania i nakarmienia całego zwierzyńca.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz