Stajnia Fiakier

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Sama nazwa dokładnie zapowiada, czego należy się tutaj spodziewać. Zamiast osiodłanych koni, instruktorów i typowej stadniny - rozbudowanego “garażu” w powozowni, doświadczonych dorożkarzy i przewodników w jednym oraz pięknych, dostojnych zwierząt ułożonych pod zaprzęgi.

Stajnia Fiakier dysponuje czterema pojazdami: elegancką bryczką dla 4 osób oraz trzema powozami turystycznymi - jednym 10-miejscowym i dwoma 20-osobowymi. Są również sanie do zimowych kuligów w pełnej oprawie, z pochodniami, ogniskiem i wystawnym posiłkiem w restauracji należącej do kompleksu.

Z punktu widzenia turystów najważniejsza jest organizacja transportu i zwiedzania najciekawszych atrakcji, jakie czekają w samej Kudowie i jej najbliższych okolicach. Program przejażdżki może obejmować m.in. kaplicę czaszek w Czermnej, słynne sanatorium “Polonia”, ruchomą szopkę, zabytki w pobliskich czeskich miejscowościach, Szlak Ginących Zawodów oraz kilka innych pozycji. Dodatkiem stworzonym specjalnie dla dzieci jest jazda na grzbiecie kucyka.

Mini przewodnik

Wprawny organizator wszelkiej maści wycieczek i przejażdżek po Kudowie-Zdroju i najbliższych okolicach - w tym paru czeskich miastach. Jak wskazuje nazwa nie na końskim grzbiecie, a siedząc wygodnie w eleganckiej dorożce bądź wielomiejscowym powozie turystycznym. Stajnia Fiakier ma w ofercie także kompleksowe kuligi czy jazdę na kucyku dla dzieci.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja