Poradnik na wesoło: jak zorganizować domówkę na Sylwestra.

Domówka to te magiczne słowo, które jak słyszymy to od razu wyobraża nam się świetna impreza w czyimś domu. O tak - robienie jej u kogoś jest proste. Wystarczy że przyjdziemy, bawimy się, i pójdziemy do domu. Ewentualnie nas wyniosą.

A co zrobić, jeśli to na nas spadł wątpliwy zaszczyt organizowania takiej domówki, i to u siebie? Oto kilka rad, abyś po skończonej imprezie miał jeszcze gdzie mieszkać:

  1. Wybierz się do sklepu i kup zapas folii bąbelkowej i szarej taśmy. Wróć do domu i oklej folią i taśmą wszystkie przedmioty, które po pijaku Twoi goście mogą rozbić, zniszczyć, porysować, lub wyrzucić za okno. Nie dotyczy rzeczy Twojej ex.
  2. Wszelki alkohol, który trzymasz dla siebie: whishy lub drogie wino, wynosisz do piwnicy. Klucz od drzwi wyrzucasz - jeśli go odłożysz gdzieś, w czasie imprezy i tak z Ciebie wyciągną gdzie jest. Najlepiej kilka dni wcześniej zamów nowe drzwi, aby od razu po imprezie przyjechali ślusarze.
  3. Kup dużą kłódkę - zamknięcie lodówki jest obowiązkowe, jeśli chcesz mieć co jeść.
  4. Nie pijesz - Twoim zadaniem jest pilnowanie, aby inteligentni goście nie roznieśli Ci domu. Chcesz mieć gdzie spać?
  5. Nie zasypiaj zanim nie znikną goście. Inaczej możesz obudzić się w dziwnym miejscu.

Te cztery zasady powinny zabezpieczyć Cię przed wszelkimi skutkami domówek, ale najlepiej zrobisz, jak zamiast domowych imprez na Sylwestra wyskoczysz sobie do pensjonatu i odwiedzisz porządne kluby. Twój dom na pewno Ci za to podziękuje - mamy nawet świetne propozycje na tą wyjątkową noc!

Dodano: 2014-12-05
Komentarze (0)
Dodaj komentarz