Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Lądka Zdrój do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Lądka Zdroju, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z oprogramowania NFHotel. Prowadząc obiekt hotelarski Lądku Zdroju na pewno potrzebujesz praktycznego programu, który pozwoli Ci na wygodną obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją autoryzować błyskawicznym wpłaceniem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje oznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to też szybkie i przejrzyste rozliczenia, w których ryzyko pomyłki ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z obliczaniem cen pobytów.


Niewątpliwym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich komunikatów między recepcjonistami. Pracę ułatwiają też komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli nie zauważyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania właściwych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:


Dodano: 2015-11-12 09:33:00

Komentarze (2)
Bałtyk Resort
19.11.2015 15:58

NFhotel bardzo się u nas sprawdza. Używamy go już jakiś czas i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Według nas, to na razie jeden z najlepszych programów z jakich korzystaliśmy. Jest prosty w obsłudze i darmowy, ma wiele ciekawych funkcji i opcję rezerwacji online, z której również zdecydowaliśmy się korzystać. Oczywiście polecamy!

Pensjonat*** Karkonoski SPA
19.11.2015 15:59

Korzystamy z oprogramowania NFhotel już od pewnego czasu i w naszym obiekcie rzeczywiście sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu praktyczny program, przede wszystkim prosty w obsłudze, z jasnymi warunkami użytkowania i co ważne - bezpłatny! Bardzo ułatwia nam dokonywanie rezerwacji. Polecamy!

Dodaj komentarz